Mladá Boleslav

  tel./fax:   +420 326 737 625
mail: info@eurotechnik.cz
eurotechnik.cz
 

 

          O nás :

Historie : 


Firma EUROTECHNIK byla založena v roce 1994 jako projekční, obchodní a servisní organizace. Prvotním cílem bylo zajistit komplexní zákaznické služby v oblasti nabíjení trakčních, startovacích a staničních baterií.

V návaznosti na tuto činnost byly realizovány vývojové práce a dodávky elektrotechnických systémů pro výrobu a formování baterií.

 

V průběhu vývoje se naše činnost rozšířila o projekční práce v oblastech elektro, stavební, vzduchotechnika a jeřábová manipulační technika, včetně realizace investičních celků na klíč.

 

Současnost:

 

V současné době se zabýváme přípravou a realizací projektů velkých nabíjecích stanic ve  vícesměnných provozech, hlavním cílem je zajištění fungování  logistických oddělení průmyslových podniků. Dále dodáváme speciální zdroje a dopravníkové systémy externích zdrojů  pro zajištění napájení automobilů v průběhu výroby. Naší další činností je vývoj a výroba speciálních nabíjecích a startovacích zdrojů pro potřeby automobilového průmyslu. 

 

Stabilní činností a hnacím motorem firmy je servisní činnost v oblasti nabíjení baterií pro vysokozdvižné vozíky. Dále provádíme údržbu  napájecích, startovacích  a dopravníkových systémů.

V návaznosti na tuto činnost dodáme náhradní díly pro potřeby fungování nabíjecích stanic.